Workshopy pro pokročilé

WORKSHOPY PRO POKROČILÉ FOTOGRAFY

O Workshopech

Workshopy focení psů jsou pro pokročilé fotografy, kteří už se chtějí jen zdokonalovat v praxi. Neprobíráme nastavení foťáku a další základy. Samozřejmě pokud jsou nějaké otázky, či chce někdo zhodnotit fotografii a poradit co zlepši, jsem k dispozici po celou dobu focení i potom.
Na workshopech se fotí jak pohyb, tak portréty. Většinou jsou workshopy vypsané na určité téma.

Kdo může přijít?

Workshopy jsou pro pokročilejší fotografy, kteří už vědí, kam šáhnout a co a jak nastavit a chtějí si „zafotit“.  Workshopy jsou otevřené pro všechny, kdo se nechtějí o nic starat a prostě jen fotit psy.

Technika a vybavení

  • FOŤÁK – zrcadlovku, případně bezzrcadlovku
  • OBJEKTIVY – Ideálně zoom a pevné sklo
  • KARTU(Y) NA FOCENÍ, BATERII (nabitou)

 

KLUB FOTOGRAFŮ ANETA-FOTO

Pro ty, kteří by měli zájem o častější focení v průběhu roku, jsem vytvořila „klub fotografů Aneta-Foto“, na kterém se sházíme během roku a fotíme. Aktuálně je v klubu pět členek a troufám si říct, že každé setkání je uplně úžasné. Byli jsme fotit například na pasení ovcí, strávily jsme společně celý den na coursingu a fotily jsme i portréty při západu slunce na Divoké Šárce. 
Členství v klubu je na dva roky během kterých je mnoho focení, kterých se můžete zúčatnit podle vašich časových možností. Lokalita focení je většinou Praha a okolí, případně společně vyjíždíme i dál. V případě zájmu o více informací o klubu, si stáhněte dokument níže, kde najdete i přihlášku.

Cena a přihlášení

KLUB – 2900,-/dva roky
NEČLENI – 1000,-/fotograf
Cena nezahrnuje cestovní náklady do vzdálenějších měst (více jak 60 km), může se tedy měnit v závislosti na počtu účastníků a vzdálenosti. Ne však více než o 300,- navíc.

Přihlašovat se můžete pod odkazem „Rezervace“. Platební údaje vám zašlu po obdržení přihlášky na email. V případě otázek mě neváhejte kontaktovat na email Aneta.Jungerova@gmail.com, nebo telefonicky na č. 776 623 366.

Budu se na vás těšit!