O mně

Fotím od svých asi 20 let (tj. od r. 2006), a postupně si plním svoje sny. Myslím, že jsem jediná v ČR, kdo se tímto „koníčkem“ – kterým je focení psů – plně živí. A protože je to má obživa a zároveň radost, dávám do toho všechno. Je skvělé, když se člověk živí tím, co ho baví, a jsem šťastná, že zrovna mně se to daří. Miluju psy a miluju focení, a přestože je to někdy hodně náročné, snažím se vždy odevzdat 100% práci.  Největším úspěchem je pro mne jednoznačně spokojený klient, který má radost z fotografií, nebo nadšený fotograf, kterému se na mých kurzech konečně podařilo zachytit psa v pohybu…

Troufám si říct, že nafotím jakéhokoliv psa, pokud nám pejsek samotné focení dovolí…

A teď něco i o mně osobně. Jmenuji Aneta Jungerová a narodila jsem se v r. 1986. Vím, že jsem tak trochu kontroverznější člověk, protože jsem hodně přímá, což se ne vždy těší oblibě davů. Každopádně, jsem pozitivní a přátelská. Nevěřím na náhody – myslím, že každá situace v životě má svůj důvod a to, co se nám může zprvu zdát jako katastrofa, se může později ukázat jako velký dar. Čemu ale rozhodně věřím – že když si člověk opravdu jde za tím, co chce, tak toho dosáhne. 

Jo, a taky jsem tak trochu blázen, takže když mě uvidíte lézt do bahna nebo v zimě do řeky kvůli fotce, tak je to úplně v pořádku.

Jsem ve vlastnictví čtyř psů – nejstarší 13-ti leté Sely, kříženky Daisy, amstaffa Cliffa a nejmladší ovčandy Cairy.

Výbava

Fotoaparát Canon EOS 1DX 
Fotoaparát Canon EOS 5D Mark IV
Objektiv Canon 70-200 f 2.8 L IS II USM
Objektiv Sigma art 35 mm f 1.4
Objektiv Canon 50 mm f 1.8