O mně

V tomto odstavci se vám představím po té profesní stránce.
Jsem fotografka už přes deset let a postupně jsem si začala plnit svoje sny. Myslím, že jsem jediná v ČR, kdo se tímto „koníčkem“ plně živí. A proto, že je to má obživa a zároveň radost, dávám do toho všechno. Nemyslím si, že když se člověk živí tím, co ho baví, dělá to méně rád, či méně dobře, ale naopak. Miluju psy a miluju focení a i když je to někdy hodně náročné, snažím se vždy odevzdat 100% práci. Za svou fotografickou kariéru jsem se dostala jako dvorní fotografka do časopisu Haf Mňau, nebo ke spolupráci se skvělou českou firmou Yoggies. Největším úspěchem je pro mě ale spokojený klient, který má radost z fotografií, nebo nadšený fotograf, kterému se konečně podařilo zachytit psa v pohybu. 
Troufám si říct, že nafotím jakého-koliv psa, pokud nám pejsek samotné focení dovolí..

V tomto odstavci se vám představím po té lidské stránce. Jmenuji se Aneta Jungerová a jsem ročník 1986 (jooo, jsem fakt takhle stará :D).
Jsem trochu kontroverznější osoba, možná tím, že jsem hodně přímá.
Snažím se být pozitivní a přátelská a nevěřím na náhody.
Myslím si, že v životě má každá situace svůj důvod a to, co se nám může zprvu zdát jako katastrofa, se může později ukázat jako dar.
Věřím, že když si člověk opravdu jde za tím, co chce, tak toho dosáhne. 
Jo a jsem tak trochu blázen, takže když mě uvidíte lézt do bahna, kvůli fotce, tak je to úplně normální 🙂 Z focení nikdy neodcházím čistá 😀
Jsem ve vlastnictví tří psů a příští rok se nám snad smečka rozroste o dalšího chlupatého člena 🙂 

Výbava


Fotoaparát Canon 7D Mark2
Objektiv Canon 70-200 f 2.8 L IS II USM
Objektiv Sigma art 35 mm f 1.4
Objektiv Canon 50 mm f 1.8

.