Nabídka


atelirér

Výběr ze sedmi barevných pozadí, profesionální vybavení a přístup.
V základní ceně je zahrnuto fotografování max. dvou psů, či jiných zvířat, dvě barvy pozadí a 60 min. pronájem ateliéru.


EXTERIÉR

Fotografování psů a jiných zvířat v exteriéru.
Pohyb, portrét, hra, společné fotografie s majitelem. Fotografování na procházce v přírodě – v lese, na louce, v parku, ve vodě.


ŠTĚŇATA

Fotografování vrhů pro chovatelské stanice, i majitele v ateliéru i exteriéru. Jednotlivé i hromadné fotky, ateliérové fotografování ve stylu „new born“.


Reklamní fotografie

Fotografování pro marketingové účely firem, či podnikatelů.
Realizace focení, zajištění psů, případně jiných zvířat, kompletní zpracování, úprava fotografií a další…

Co by vás mohlo zajímat ohledně focení v ateliéru?

Fotoateliér si pronajímám od DIGIFOTO, a je na Pankráci v Praze.
Přesnou adresu a další informace najdete pod odkazem „Kontakt“

Pejsek sedí, leží, nebo stojí před barevným pozadím na taburetu, či na koberci a míří na něj dvě záblesková světla. Focení trvá standardně hodinu. Při fotografování více psů je potřeba domluvit si na fotografování delší čas, aby se vše stihlo.
V ceně fotografování jsou dvě barvy pozadí dle výběru.
Na focení v ateliéru je potřeba dobrá poslušnost – aby pes měl zvládnuté odložení a vydržel na jednom místě v určitém povelu, přičemž vy budete stát za mnou.
Je možné využít různé rekvizity jako je bublifuk, nebo chytání pamlsků či olizování se po výborném jogurtu pro psy od firmy Yoggies.

Je potřeba počítat s tím, že některým psů ateliér prostě nesedne, ač v normálním životě nemají s ničím problém.
Jsou tam silná záblesková světla, která mohou citlivějším jedincům dělat problémy. Pokud se váš pejsek bojí bouřky, ohňostrojů, není si jistý v cizím prostředí, nebo má strach z hlasitého zvuku, dá se předpokládat, že mu bude dělat ateliér problémy. Pokud by se stalo, že pes ateliér nezvládne, nebudu vám účtovat celou cenu za focení, ale jen hodinový pronájem ateliéru (300,-).

Ateliér je rezervovaný na hodinu, která je v ceně za focení (1200,-). Každá další hodina se platí nad rámce +300,- a je potřeba si delší čas zarezervovat předem. Hodina fotografování stačí na nafocení maximálně dvou poslušných psů.

Základní hodina fotografování stačí na nafocení dvou poslušných psů na dvou barevných pozadí. Na více psů je dobré si připlatit delší čas (300,-/hodina).

Fotografování v ateliéru je pro psa velmi psychicky náročné, proto jsou záměrně zvolené „jen“ dvě barvy pozadí.  Pokud byste přesto chtěli fotky na více barvách, cena za další pozadí je 300,-

Z fotografování venku dostanete nejdříve deset nejlepších, mnou vybraných fotografií, abyste si dokázali představit, jak budou fotografie vypadat po úpravě.
Pokud budete více fotek, zašlu vám album na výběr.
.

Co by vás mohlo zajímat ohledně focení venku?

Kde se domluvíme. Cestovné je v případě fotografování v místě vašeho bydliště 5,-/km. Cena se vypočítává z obce „Chrastná – Úžice“ tam i zpět.

Focení probíhá formou procházky, při které vybírám zajímavá místa na focení.
Fotím portréty i pohyb, pokud je možnost nafotit vodní fotky, nebráním se ani vlézt do vody.

V průměru počítejte okolo dvou hodin. Záleží, kolik se fotí psů a jak pejsek poslouchá.

Ateliér je rezervovaný na hodinu, která je v ceně za focení (1200,-). Každá další hodina se platí nad rámce +300,- a je potřeba si delší čas zarezervovat předem. Hodina fotografování stačí na nafocení maximálně dvou poslušných psů.

Fotografie z ateliéru si vybíráte sami z náhledů, které vám pošlu v albu.
.

Obecné otázky a odpovědi

Ano, fotím i jiná zvířata.
Ceník se odvíjí od fotografování psů.

Ano, fotím lidi s jejich psy, ale je to jen jako doplněk k fotografování samotných psů (1-2 fotky).
Pokud chcete především rodinné, či společné fotografie, ráda vám doporučím nějakého z mých kolegů.

Pejsek by měl mít zvládnutou alespoň základní poslušnost. Čím víc toho umí, tím lepší a zajímavější fotky mohu vytvořit. Ideální je u dospělých psů, aby zůstali na povel na místě – alespoň chvíli. Poradím si však i se štěňaty, nebo psy, kteří jsou adoptovaní, či nemají úplně zvládnutou poslušnost.

Doba dodání je 7 – 21 dní.
Náhledy zasílám nejpozději do desátého dne od fotografování.

Ano, můžete si vybrat kolik fotek chcete. Z ateliéru vám zasílám album na výběr a veškeré fotky si vybíráte sami.
Z exteriéru vám vyberu 10 nejlepších fotografií já, abyste si dokázali představit úpravu fotografie a pak si můžete dovybrat další fotky z ostatních, pokud budete chtít.
V základním balíčku máte 10 fotografií. Každá další pak stojí 100,-
Pokud si vyberete 5 a více fotografií navíc, máte 10% slevu na další focení.
Slevu můžete i darovat.

Upřednostňuji fotografování v ateliéru a exteriéru zvlášť, zejména pro to, že pro psa je fotografování velmi náročné. 
Focení nejde rozdělit na 5 + 5 fotografií, každé focení je za základní cenu 1200,-/10 foto.  
.

Můžete je používat pro vaší potřebu – dát si je na stránky, facebook, atp., nesmíte se na nich však obohacovat. Nesmíte je poskytovat dalším osobám za účelem zisku, např. časopisům, lidem, kteří dělají produkty s fotkami a dále je prodávají, podnikatelům, kterým by fotografie sloužila jako propagační, nebo za účelem jejich zisku. Fotografie si můžete nechat natisknout například na triko, ale už ho nesmíte dál prodávat. 
Dovoluji fotografie upravovat za účele dalšího grafického zpracování (krycí letáčky, pfka), ale musí být u fotografie vždy uveden autor (mé jméno, či web). 
Pokud byste chtěli fotografii použít jiným, než výše uvedeným způsobem, kontaktujte mě.

Ano, jezdím po celé ČR. Cestovné je spojené s náklady na cestu (6,-/km z obce Chrastná – Úžice), případně za ubytování a stravu (při větších vzdálenostech, náročnějším focení, či vícedenním focení). 
.

Ráda Vám vystavím dárkový poukaz.
Poukaz má platnost rok od zakoupení a je zasílán elektronicky.
V případě, že vám poukaz propadl, dá se prodloužit za cenu 300,-/půl roku a 500,-/rok.

Klienti

Kdo váháte, neváhejte, mohu jen doporučit…krásný, trpělivý přístup k mým psím neposedným holkám i ke mě…nádherné fotky ve které jsem s jejich aktivitou ani nedoufala…určitě se brzy rádi vrátíme. Nádherná vzpomínka v podobě fotek navždy.  Znovu děkujeme.

Michaela Palečková

Anetu jsem doposud v ateliéru navštívila dvakrát a určitě bych jí doporučila. S fotografiemi jsem byla maximálně spokojená + Anety přístup ke všemu je také na jedničku. Vždy fotila s úsměvem, psy si před focením pomazlila a její trpělivost nezná hranic  Je vidět, že práce je jejím koníčkem.

Klára Želechovská

Objednání na fotografování

Pro více informací mě můžete kontaktovat prostřednictvím formuláře v odkazu „kontakt“, emailem, či telefonicky.
Pokud máte poukaz, či se chcete rovnou objednat, můžete k rezervování termínu využít kalendář.

  • +420 776 623 366
  • Aneta.Jungerova@gmail.com
  • Adresa Ateliéru: Budějovická 356/1a 140 00, Praha 4, v suterénu obchodního domu Bauhaus (popis cesty v kontaktech).