Kurzy pro fotografy


Kurzy fotografování psů

Kurzy jsou vhodné pro kohokoliv, kdo se chce naučit ovládat svojí zrcadlovku a naučit se fotit psy. Jsou pochopitelné pro naprosté začátečníky, ale na své si přijde i pokročilejší fotograf.

Na kurzu se naučíte svůj fotoaparát nastavit na plný manuál za všech situací tak, abyste se mohli využít plný rozsah vaší zrcadlovky při focení psů.

Psi jsou samostatné odvětví fotografování. Proto se na kurzu zaměřujeme zejména na ně. Na kurzu se naučíte jak vyfotit psa v běhu, skoku, při sportu, jak využít světla při fotografování portrétu a mnoho dalšího. Kladu důraz zejména na praxi.

Na kurzech panuje přátelská atmosféra. Důležitá je pro mě vaše spokojenost, proto jsem vždycky k ruce a snažím se co nejvíce poradit a předat vám své zkušenosti. V kontaktu zůstávám s "klienty" i po skončení kurzu a z některých se stanou přátelé.

Vše, co vám na kurzu předám jsou mé vlastní a zažité zkušenosti, které jsem čerpala během přes deset let, kdy fotím. Pracuji nejen s fotoaparátem, ale umím také pracovat se psy, což je velmi důležité.

Naučím vás také upravovat vaše fotografie na některém ze svých kurzů úpravy v programu Adobe Lightroom.

INDIVIDUÁLNÍ KURZY

20170416-IMG_4598


FOTOGRAFOVÁNÍ

Kurz šitý vám přímo na míru s vašimi, mými, či domluvenými psy dle vašich potřeb a požadavků.
Je možné uspořádat kurz i pro kamarády, či skupinku více lidí.
Vhodný pro naprosté začátečníky i pokročilé.
Kurz zahrnuje také
Zdarma tři E-booky o fotografování psů v hodnotě 597,-,které vám zašlu po kurzu na email.

20170402-IMG_7280


Úprava fotografie

Kurz Úpravy fotografie v programu Adobe Lightroom.
Naučím vás pracovat v tomto programu a využívat jeho přednosti při úpravě psů. Individuální přístup dle vašich potřeb je samozřejmostí.
Zdarma Ebook o úpravě fotografií v hodnotě 499,-


Fotografování a úprava fotografie

Fotografický kurz se vším všudy. Nejprve se naučíme fotit a poté výsledné fotografie společně upravíme. Naučíte se tak v jednom dni vše o focení psů.
Zdarma všechny E-booky z mé nabídky v hodnotě 1096,-

HROMADNÉ KURZY

21054894_1595236707182568_22200826220985385_o


FOTOGRAFOVÁNÍ

Hromadný kurz fotografování o maximálně 6-ti lidech.
Kurz začíná úvodem do teorie a jednotlivého nastavení v manuálním režimu a následuje praxe, kdy fotíme předem domluvené psí modely.
Maximální počet účastníků je šest.
Cena nezahrnuje případné náklady za dopravu (max. 200,-/osoba)

20171104-083A1591


ÚPRAVA FOTOGRAFIÍ

Kurz zaměřený na program Adobe Lightroom, který probíhá v předem domluvené restauraci, či kavárně.
Maximální počet účastníků je šest.
Ke kurzu je potřeba mít vlastní notebook a nainstalovaný program.
Cena nezahrnuje případné náklady za dopravu (max. 200,-/osoba)


akce! zdarma kurz ve tvém městě!

Pokud najdeš k sobě dalších pět nadšených milovníků psů a domluvíte si termín, máš, jako organizátor kurz ve tvém městě zdarma!
Cena pro ostatní je 1700,-/osoba
(nezahrnuje případné náklady na dopravu, max 200,-/osoba)

Co by vás mohlo zajímat o kurzech?

Doporučené vybavení je digitální zrcadlovka a alespoň jeden objektiv. Ideální je portrétní objektiv (krátké ohnisko) a tele objektiv (zoom).

Ano, kurzy jsou určené i pro naprostého začátečníka, který nikdy nedržel zrcadlovku v ruce. Vše je bráno od začátku a na kurzu se vám pořád věnuji.

Polovina kurzu se platí předem jako záloha a zbytek se poté doplácí na místě.

Kurz se může ve výjimečných případech přesunout, zejména kvůli počasí.
V takovém případě se hledá náhradní společný termín, který vyhovuje všem. Pokud by vám náhradní termín nevyhovoval, záloha vám bude vrácená v plné výši.
V případě zrušení kurzu z vaší strany je záloha nevratná. 50% ze zaplacené zálohy lze převézt na další kurz (roční platnost), nebo za sebe můžete najít náhradu.

Pokud seženete pět dalších lidí, kteří se účastní kurzu a zaplatí zálohu, je pro „organizátora“ kurz zdarma.
Ostatní účastníci platí plnou výši ceny.

Na individuální kurzy focení je možné vystavuji běžně poukazy na focení. Poukazy mají platnost rok od zakoupení. Poukaz je možné po propadnutí prodloužit na rok od data vypršení platnosti za 50% z ceny kurzu.

fotografové

Aneta je skvĕlá fotografka a také skvĕlá ženská. Svým studentům dá vše co o fotografii ví Provede vás technickým úskalím a je velmi důsledná. Díky jejím kurzům fotografování jsem se posunula o krok dál a mohu ji doporučit všem začátečníkům i pokročilým .:-)))) Je skvĕlá a je to i skvĕlý človĕk . Anet díky moc

Michaela Purnoch

Za mě jsou foto kurzy u Anety super hlavně v přístupu Anety k nám, začínajícím. Byla jsem již na druhém a musím říct, že oba byly něčím zajímavé a hlavně mi pomohly se posunout o kousíček dál.

Julie Blažejová

S focením psů nemám žádné zkušenosti, ale dostala jsem zakázku, kterou chci odevzdat ve 100% kvalitě, tak byla nutnost se něco nového naučit. Vždy, když vybírám kurz, koukám se na práci fotografa, který přednáší. Musí se mi jeho práce líbit a musím už předem vědět, že se mám od něj co naučit. Proto jsem si Anetu vybrala, věděla jsem, že mě její kurz posune dál. A bylo tomu tak. Kurz jsem si moc užila a Anetu můžu vřele doporučit.

Klára Cimburová

Zúčastnila jsem se kurzu. Bylo to super. Focení v krásném prostředí Tiských stěn. Aneta nám vše perfektně vysvětlila. Když jsem nevěděla jak nastavit foťák, názorně mi to ukázala. Díky kurzu jsem se konečně naučila používat manuální nastavení zrcadlovky a nefotit jen na automatické programy. Děkuji moc za trpělivost. Těším se na nějaké další kurzy.

Jitka Flachsová

kONTAKT

  • +420 776 623 366
  • Aneta.Jungerova@gmail.com
  • Adresa Ateliéru: Na Závrtku 503, Sázava okres Benešov.