Hromadné kurzy

Nabídka hromadných kurzů

Kurzy focení psů v exteriéru

Kurzy focení psů v exteriéru jsou zaměřené spíše na začátečníky. Co sama vím, to se vám na kurzu snažím předat. Strach nemusí mít ani naprostý laik, který drží zrcadlovku prvně v ruce. Na kurzech panuje otevřená a přátelská atmosféra a ke každému účastníkovi přistupuji individuálně. Kurz je zaměřený více na praxi, než na teorii. Teorii však také musíme znát. Té věnuji první hodinku – dvě, na začátku kurzu a pak už se jen fotí. Na kurzech fotíme vše – od portrétů přes pohyb. Vždy se snažím fotit i ve vodě a při západu slunce. Maximální počet účastníků na jednom kurzu je pět.  Kurz trvá přibližně 6 hodin – začínáme po obědě (14:00) a fotíme většinou do soumraku.

Cena: 2000,-/osoba

Kurzy focení psů v ateliéru

Na tomto kurzu se naučíte vše, co je potřeba k tomu, mít svůj ateliér a umět v něm fotit. Probereme vybavení ateliéru, nastavení fotoaparátu, svícení, práci se psem a majitelem a samozřejmě samotné focení psů. 
Kurz je celodenní (6-7 hodin), začíná se dopoledne, které věnujeme teorii následuje oběd a odpoledne se pokračuje focením psů s domluvenými modely. Fotit budeme na všech barvách, které mám k dispozici a zkusíme se focení s jedním, dvěma, ale i čtyřmi světly a odrazovou deskou.  Ke konci kurzu probereme úpravu fotek v Lightroomu a Photoshopu.
Kurz probíhá v mém ateliéru v Kolíně.
Kurz je určen pro maximálně čtyři fotografy.

Cena: 3500,-/osoba

Kurz úpravy psí fotgrafie

Tento kurz je zaměřený spíše pro začátečníky, kteří se chtějí naučit ovládat Lightroom. Provedu vás prostředím programu, vysvětlím vám, jak funguje a probereme vše od třídění fotografií po finální export fotografie. Začneme úpravou jedné společně fotografie, aby jste pochopili, jak program funguje a pak si zkusíte sami upravit svojí fotku. Kurz úpravy fotografie probíhá v mém ateliéru v Kolíně a je maximálně pro 4 účastníky. Je potřeba mít vlastní notebook a nainstalovaný Lightroom Calissic (v případě předplacené verze v rámci Creative Cloud), či některý ze starších deskových verzí. Samotný Lightroom CC (předplacená verze v rámci CC) – bez Classic, je mobilní verze programu – tu nechceme.

Cena: 1500,-/osoba

Termíny na jaro/léto 2020

ŽÁDNÉ TERMÍNY NEJSOU VYPSANÉ

V případě zájmu o termín mi napište a můžeme něco domluvit.

Chci domluvit termín