Kurzy pro fotografy


Kurzy fotografování psů

Kurzy jsou vhodné pro kohokoliv, kdo se chce naučit ovládat svojí zrcadlovku a naučit se fotit psy. Jsou pochopitelné pro naprosté začátečníky, ale na své si přijde i pokročilejší fotograf.

Na kurzu se naučíte svůj fotoaparát nastavit na plný manuál za všech situací tak, abyste se mohli využít plný rozsah vaší zrcadlovky při focení psů.

Psi jsou samostatné odvětví fotografování. Proto se na kurzu zaměřujeme zejména na ně. Na kurzu se naučíte jak vyfotit psa v běhu, skoku, při sportu, jak využít světla při fotografování portrétu a mnoho dalšího. Kladu důraz zejména na praxi.

Na kurzech panuje přátelská atmosféra. Důležitá je pro mě vaše spokojenost, proto jsem vždycky k ruce a snažím se co nejvíce poradit a předat vám své zkušenosti. V kontaktu zůstávám s "klienty" i po skončení kurzu a z některých se stanou přátelé.

Vše, co vám na kurzu předám jsou mé vlastní a zažité zkušenosti, které jsem čerpala během přes deset let, kdy fotím. Pracuji nejen s fotoaparátem, ale umím také pracovat se psy, což je velmi důležité.

Naučím vás také upravovat vaše fotografie na některém ze svých kurzů úpravy v programu Adobe Lightroom.

INDIVIDUÁLNÍ KURZY


Fotografování

Kurz šitý vám přímo na míru s vašimi, mými, či domluvenými psy a dle vašich potřeb a a požadavků.
Je možné uspořádat kurz i pro kamarády, či skupinku více lidí.
Vhodný pro naprosté začátečníky i pokročilé.
Zdarma tři E-booky o fotografování psů v hodnotě 597,-

20170402-IMG_7280


Úprava fotografie

Kurz Úpravy fotografie v programu Adobe Lightroom.
Naučím vás pracovat v tomto programu a využívat jeho přednosti při úpravě psů. Individuální přístup dle vašich potřeb je samozřejmostí.
Zdarma Ebook o úpravě fotografií v hodnotě 499,-


Fotografování a úprava fotografie

Fotografický kurz se vším všudy. Nejprve se naučíme fotit a poté výsledné fotografie společně upravíme. Naučíte se tak v jednom dni vše o focení psů.
Zdarma všechny E-booky z mé nabídky v hodnotě 1096,-

HROMADNÉ KURZY


FOTOGRAFOVÁNÍ

Hromadný kurz fotografování o maximálně 6-ti lidech.
Kurz začíná úvodem do teorie a jednotlivého nastavení v manuálním režimu a následuje praxe, kdy fotíme předem domluvené psí modely.
Maximální počet účastníků je šest.

20170416-IMG_4843


ÚPRAVA FOTOGRAFIÍ

Kurz zaměřený na program Adobe Lightroom, který probíhá v předem domluvené restauraci, či kavárně.
Maximální počet účastníků je šest.
Ke kurzu je potřeba mít vlastní notebook a nainstalovaný program.

Časté otázky

PLATÍ SE NĚJAKÁ ZÁLOHA?

Ano, platí se nevratná záloha 50% z ceny kurzu, která se platí po naplnění minimální kapacity kurzu. Pokud se kurzu nebudete moct z jakéhokoliv důvodu zúčastnit, můžete za sebe najít náhradu, nebo si zálohu převést na další kurz, jinak je záloha nevratná.

Kde najdu termíny kurzů?

Aktuální termíny kurzů najdete pod odkazem "Kalendář".

POTŘEBUJI NA KURZ ZRCADLOVKU?

Nepotřebujete, ale určitě je to lepší varianta. S kompaktem, či falešnou zrcadlovkou nikdy nedosáhnete takového výsledku, zejména u focení pohybu psů.

Chtěla bych kurz v mém městě, co mám pro to udělat?

Pokud dát dohromady alespoň čtyři účastníky kurzu, kteří zaplatí zálohu, kurz se uskuteční ve vašem městě v rámci ČR.

JAKÉ JE POTŘEBNÉ VYBAVENÍ?

Ideální je zrcadlovka a alespoň jeden delší objektiv (od 70mm víc).

MŮŽE SE KURZU ÚČASTNIT I ÚPLNÝ ZAČÁTEČNÍK?

Ano, kurzy jsou pochopitelné i pro naprostého začátečníka, který nikdy nedržel zrcadlovku v ruce.

Cena hromadných kurzů je stejná i když jedete někam dál?

Dovoluji si upravit cenu kurzu v závislosti na počtu účastníků a vzdálenosti města, kde se bude kurz konat. Nezvýší se však více než o 200,- na osobu.

fotografové

Aneta je skvĕlá fotografka a také skvĕlá ženská. Svým studentům dá vše co o fotografii ví Provede vás technickým úskalím a je velmi důsledná. Díky jejím kurzům fotografování jsem se posunula o krok dál a mohu ji doporučit všem začátečníkům i pokročilým .:-)))) Je skvĕlá a je to i skvĕlý človĕk . Anet díky moc

Michaela Purnoch

Za mě jsou foto kurzy u Anety super hlavně v přístupu Anety k nám, začínajícím. Byla jsem již na druhém a musím říct, že oba byly něčím zajímavé a hlavně mi pomohly se posunout o kousíček dál.

Julie Blažejová

S focením psů nemám žádné zkušenosti, ale dostala jsem zakázku, kterou chci odevzdat ve 100% kvalitě, tak byla nutnost se něco nového naučit. Vždy, když vybírám kurz, koukám se na práci fotografa, který přednáší. Musí se mi jeho práce líbit a musím už předem vědět, že se mám od něj co naučit. Proto jsem si Anetu vybrala, věděla jsem, že mě její kurz posune dál. A bylo tomu tak. Kurz jsem si moc užila a Anetu můžu vřele doporučit.

Klára Cimburová

Zúčastnila jsem se kurzu. Bylo to super. Focení v krásném prostředí Tiských stěn. Aneta nám vše perfektně vysvětlila. Když jsem nevěděla jak nastavit foťák, názorně mi to ukázala. Díky kurzu jsem se konečně naučila používat manuální nastavení zrcadlovky a nefotit jen na automatické programy. Děkuji moc za trpělivost. Těším se na nějaké další kurzy.

Jitka Flachsová

Objednání NA KURZY

Na hromadné kurzy se můžete přihlašovat prostřednictvím kalendáře.
Pro domluvu na individuální kurzy mě kontaktujte na:

  • +420 776 623 366
  • Aneta.Jungerova@gmail.com
  • Adresa Ateliéru: Na Závrtku 503, Sázava okres Benešov.