Individuální kurzy

INDIVIDUÁLNÍ KURZ FOTOGRAFOVÁNÍ A ÚPRAVY

Pro koho je individuální kurz?

Individuální kurzy jsou pro ty, kdo mají rádi soukromí, plnou pozornost a mají specifické požadavky. Individuálních kurzů se účastní většinou naprostí začátečníci, kteří drží foťák poprvé v ruce a zároveň nemají tolik času a možností se účastnit skupinových kurzů. Věnuji se přímo vám a je jedno, jestli to bude dvě hodiny, nebo celý den. Mohu dojet za vámi, nebo můžete dojet vy za mnou do Kolína, kde mám zázemí. Záleží na vás. Na individuálním kurzu fotíme většinou vaše psy – protože je na to klid a čas (i přesto doporučuji někoho s sebou, aby se psem pracoval a staral se o něj abyste se mohli plně věnovat focení). V případě, že vlastní či „vypůjčené“ modely nemáte, je možné fotit mého psa – bohužel pouze v případě, že se kurz bude konat u mě.  Jinak se vše odvíjí od vašich požadavků a časových možností. Individuální kurzy je možné domluvit i pro více lidí, kteří se znají.

Focení i úprava dohromady v jeden den?

Nedoporučuji to, ale je to možné. Pokud je člověk naprostý začátečník, těch informací je mnoho a samotná úprava fotografií a ovládání programu je celkem náročné, ale záleží na vás.

Technika a vybavení na focení

  • FOŤÁK – zrcadlovku, případně bezzrcadlovku
  • OBJEKTIVY – Ideálně zoom a pevné sklo
  • KARTU(Y) NA FOCENÍ, BATERII (nabitou)

 

Technika a vybavení na úpravu fotografie

  • NOTEBOOK A MYŠ 
  • PROGRAM- Adobe Lightroom
  • Adope Photoshop (není nutný)

Cena a přihlášení

Individuální kurz fotografování  – 3000,-
Individuální úprava fotografie – 2200,-
Dohromady – 5000,-

Ceny se mohou měnit v závislosti na vašich konkrétních požadavcích i podle počtu účastníků.

Na individuální kurz je možné přihlašovat se přes email, či telefonicky. V případě otázek mě neváhejte kontaktovat. email Aneta.Jungerova@gmail.com, tel. č. 776 623 366.

Budu se na vás těšit!