Reklamní fotografie

reklamní fotografování

Vizuální stránka je jedna z nejdůležitějších kvalit každé firmy. Obrázek je to, co lidi zaujme – a hezký obrázek může i zněkolikanásobit odezvu a dosah u vašich zákazníků a přilákat nové…

REKLAMNÍ FOTOGRAFIE A JEJÍ Použití

Fotografie, které jsou určeny pro propagaci podnikání jakéhokoliv druhu jsou brané jako „reklamní fotografie“.
Vyšší cena je proto, že fotografie slouží jako marketingový nástroj a můžou tak podpořit zvýšení zájmu klientů a tím i zvýšení zisku podnikatele, či firmy. Fotografování pro marketingové účely je běžnou praxí po celém světě. Na tomto principu stojí třeba foto-banky, kde je ale rizikem to, že si vaše konkurenční firma stáhne tu samou fotografii. Této situaci se spolehlivě a snadno vyhnete, pokud si domluvíte exkluzivní fotografování. Na reklamní fotografie dávám časově neomezené práva k použití – to znamená, že jakmile si fotografii zakoupíte, můžete jí používat kolikrát a jak dlouho chcete. Nedělám rozdíly mezi malým, středním a velkým podnikatelem, či firmou. Výsledná cena záleží na rozsahu celé objednávky fotografování.

Exteriér a ateliér

Ilustrační fotografie na konkrétní téma.

Fotografie s produkty

Fotografování psů s produkty dle představy klienta – ateliér i exteriér.

ATELIÉR NA AKCI

Foto-ateliér na vaší akci. Skvělé lákadlo a zpestření pro návštěvníky.

Mrkněte na můj profil na fotobance

Co by vás mohlo zajímat ohledně reklamního fotografování?

Profesionálně odvedenou práci dle vašich požadavků od realizace  po dodání upravených fotek v plném rozlišení.

Kupujete si fotografie pro komerční využití, to znamená, že si kupujete něco, co vás bude propagovat a pomůže vám oslovit více klientů a tím potencionálně zvýšit váš příjem. 
Kupujete si použití fotografie podle zakoupených práv – nekupujete si její autorství. 

Mé spektrum působení je velmi široké a díky tomu mám možnost sehnat téměř jakékoliv plemeno a nafotit téměř jakoukoliv fotografii dle vašich požadavků, jak z ateliérového fotografování, tak z exteriéru. Vše mohu zrealizovat a zajistit sama a dodat vám až výsledné fotografie. Mám bohaté zkušenosti s fotografováním pro velké firmy jak z ateliérového, tak exteriérového fotografování.

Fotografie z jednotlivých focení si vybíráte sami z náhledů. Fotografie vám dodám upravené ve formátu jpg v plné velikosti, vhodné k velkoformátovému tisku. 

Exkluzivní fotografie znamená to, že si kupujete práva k fotografii, kterou nebude mít nikdo jiný, než vy. Proto je cena vyšší. Konkrétní fotografie nebude už nikdy nikde použita a nikomu prodána.
Neexkluzivní fotografie je dílo, které bude dále prodáváno a poskytováno dalším klientům a může být tedy riziko, že se objeví i někde jinde, než u vás. Toto je třeba nevýhoda všech fotobank, či fotografií, které jsou poskytovány zdarma. Jiná firma se tak může prezentovat stejnou fotografií, jako vy.
Toto se vztahuje na nekonkrétní fotografie samotných psů, které mám v portfoliu. Většinou se jedná o ilustrační fotky. Zakázkové focení s produkty je focené vždy exkluzivně.

Cena se odvíjí od jednotlivé zakázky a požadavků na fotografie. 
Pokud budete chtít neexkluzivní ilustrační fotografie psů, které už mám nafocené, bude cena jiná, než v případě nafocení fotografií s vašimi produkty, které budete chtít používat pouze vy. Cena se odvíjí také od množství zakoupených fotografií a případné dlouhodobější spolupráce. K upřesnění kalkulace mi prosím vyplňte nezávazný formulář, který mi pomůže lépe stanovit konkrétní cenu dle vašich požadavků a náročnosti přípravy a focení.

Svojí práci stavím na důvěře, proto nepotřebuji podepisovat žádné papírové  smlouvy. Na fotografie je vždy vystavená faktura se všemi náležitými údaji. V případě, že raději pracujete na základě smlouvy, samozřejmě vše sepíšeme.
V každém případě dostanete podepsaný souhlas od majitelů psů s použitím jejich psa pro vaše komerční účely. Po oboustranném schválení podmínek vám vystavím zálohovou fakturu na 50 % z dohodnuté částky.

Reference a spolupráce

Napište mi