Reklamní fotografie

reklamní fotografování

Vizuální stránka je jedna z nejdůležitějších kvalit každé firmy. Obrázek je to, co lidi zaujme – a hezký obrázek může i zněkolikanásobit odezvu a dosah u vašich zákazníků a přilákat nové…

REKLAMNÍ FOTOGRAFIE A JEJÍ Použití

Fotografie, které jsou určeny pro propagaci podnikání jakéhokoliv druhu jsou brané jako „reklamní fotografie“.
Vyšší cena je proto, že fotografie slouží jako marketingový nástroj a můžou tak podpořit zvýšení zájmu klientů a tím i zvýšení zisku podnikatele, či firmy. Fotografování pro marketingové účely je běžnou praxí po celém světě. Na tomto principu stojí třeba foto-banky, kde je ale rizikem to, že si vaše konkurenční firma stáhne tu samou fotografii. Této situaci se spolehlivě a snadno vyhnete, pokud si domluvíte exkluzivní fotografování. Na reklamní fotografie dávám časově neomezené práva k použití – to znamená, že jakmile si fotografii zakoupíte, můžete jí používat kolikrát a jak dlouho chcete. Nedělám rozdíly mezi malým, středním a velkým podnikatelem, či firmou. Výsledná cena záleží na rozsahu celé objednávky fotografování.

Exteriér a ateliér

Ilustrační fotografie na konkrétní téma.

Fotografie s produkty

Fotografování psů s produkty dle představy klienta – ateliér i exteriér.

ATELIÉR NA AKCI

Foto-ateliér na vaší akci. Skvělé lákadlo a zpestření pro návštěvníky.

Co by vás mohlo zajímat ohledně reklamního fotografování?

Profesionálně odvedenou práci dle vašich požadavků od realizace  po dodání upravených fotek v plném rozlišení.

Kupujete si fotografie pro komerční využití, to znamená, že si kupujete něco, co vás bude propagovat a pomůže vám oslovit více klientů a tím potencionálně zvýšit váš příjem. 
Kupujete si použití fotografie podle zakoupených práv – nekupujete si její autorství. 

Mé spektrum působení je velmi široké a díky tomu mám možnost sehnat téměř jakékoliv plemeno a nafotit téměř jakoukoliv fotografii dle vašich požadavků, jak z ateliérového fotografování, tak z exteriéru. Vše mohu zrealizovat a zajistit sama a dodat vám až výsledné fotografie. 

Fotografie z jednotlivých focení si vybíráte sami z náhledů a platíte jen to, co si sami odsouhlasíte. Upravené fotografie dodávám po uhrazení stanovené částky za fotografie v plné velikosti ve formátu jpg. V případě zakoupení exkluzivních práv je možné se domluvit i na formátu raw, abyste si mohli fotografii upravit dle svých potřeb. Fotografie dodávám maximálně do týdne od uhrazení faktury za fotografie.
.

Exkluzivní fotografie znamená to, že si kupujete práva k fotografii, kterou nebude mít nikdo jiný, než vy. Proto je cena vyšší. Konkrétní fotografie nebude už nikdy nikde použita a nikomu prodána.
Neexkluzivní fotografie je dílo, které bude dále prodáváno a poskytováno dalším klientům a může být tedy riziko, že se objeví i někde jinde, než u vás.

Cena se odvíjí od jednotlivé zakázky a požadavků na fotografie. 
Pokud budete chtít neexkluzivní ilustrační fotografie psů, které už mám nafocené, bude cena jiná, než v případě nafocení fotografií s vašimi produkty, které budete chtít používat pouze vy. Cena se odvíjí také od množství zakoupených fotografií a případné dlouhodobější spolupráce.

Svojí práci stavím na důvěře, proto nepotřebuji podepisovat žádné papírové  smlouvy. Na fotografie je vždy vystavená faktura se všemi náležitými údaji. V případě, že raději pracujete na základě smlouvy samozřejmě vše sepíšeme.
O mě dostanete podepsaný souhlas od majitelů psů s použitím jejich psa pro vaše komerční účely.

Reference a spolupráce

Napište mi