Autor

Aneta, těší mě….

Narodila jsem se v Praze, ale kvůli mým třem psům, lásce k přírodě a volnosti jsem z Prahy odešla a žiji na vesnici, kde byste marně hledali krám, nebo hospodu.
Často se mě lidé ptají, jak dlouho fotím.. Možná proto, aby věděli, za jak dlouho se člověk dostane k takovým fotkám, které fotím já?
Myslím si, že čas není až tak podstatný, důležitá je snaha, píle a chuť. Pokud se do focení zamilujete a budete to dělat především pro ten pocit, budete fotit srdcem a ne tak „jak by to mělo asi být“ , bude to na vašich fotografiích vidět. Snažím se fotit psí duši, ne dokonalou fotku…

A teď nějaké technické parametry o mé osobě…
Narodila jsem se 11. 11. 1986 (krásné datum, ale věřte mi, dost složité), od mala jsem milovala zvířata a proto i jejich fotky.
Jako malá jsem seděla nesčetně hodin u počítače a hledala dokonalé fotky koní do virtuálních stájí (koho to postihlo stejně, ví o čem mluvím)
a když jsem se dostala k reálným koním, prostě jsem je musela mít nafocené. Strašně jsem se těšila na mou první fotku s koněm…
U koní jsem začala, ale po nějakých životních událostech jsem od koní odešla úplně a začala se věnovat focení psů, které mě drží do teď :)

Jsem věčný optimista, nedělám si z ničeho moc těžkou hlavu, věci beru tak, jak jsou a mají být a z ničeho nedělám vědu…
Všechno „zlé“ beru jako skvělou možnost k růstu a jsem hodně upřímná :)
Neříkám ne focení pro dobrou věc, útulky, nebo charitativní akce. Ráda pomůžu a není mi lhostejná situace nechtěných psů v ČR.
Jsem vegetariánka, protože mám ráda zvířata a přijde mi zbytečné podporovat v dnešní době utrpení zvířat kvůli masu i mléku, které není ani zdraví prospěšné (rozhodné né v takové míře, v jaké ho konzumujeme) a můžeme se stravovat jinak a lépe.

Technika

* Canon Eos 7D
* Objektiv Canon USM L 70 – 200, f 2,8
* Objektiv Helios 44-2 2/58


5 Commentsto Autor

 1. Úplně podporuji autora tohto textu. Na toto téma mám podobný
  názor.

 2. Eliška Salingerová napsal:

  Dobrý den,

  s manželem máme 2 kavalírky – pejska a fenku (7 a 1,5 roku).Rádi bychom si pořídili pár hezkých foteček jak pejsků samotných, tak i společných s námi. Preferovala bych venkovní focení. Bydlím kousek od Říčan v obci Sibřina. pokud byste věděla o nějaké fotogenické lokalitě, ráda si nechám poradit.
  Velice děkuji za odpověď a přeji hezký den!

  S pozdravem
  Eliška Salingerová

 3. obviously like your web-site but you need to check the spelling on several of your posts. Many of them are rife with spelling problems and I to find it very troublesome to inform the truth then again I will surely come again again.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>