Ateliér

Fotografování v ateliéru

Fotografování psů, či jiných zvířat v profesionálním foto-studiu. Výběr z několika barev pozadí, nebo fotografování v tématické 3D expozici.

Stájová expozice

Stájová 3D expozice – focení na pravé slámě s proprietami před „dřevěným“ pozadím.

Barevné pozadí

Fotografování před barevným pozadím.
Výběr z osmi barev.

Co by vás mohlo zajímat ohledně focení v ateliéru?

V Kolíně. Mapka je dole.

Pejsek sedí, leží, nebo stojí před barevným pozadím na taburetu, či na koberci a míří na něj dvě záblesková světla. Focení trvá standardně hodinu.  V ateliéru je důležitá poslušnost pejska a odložení alespoň 10 sekund pokud se nejedná o malé štěně.

Je potřeba počítat s tím, že některým psů ateliér prostě nesedne, ač v normálním životě nemají s ničím problém.
Jsou tam silná záblesková světla, která mohou citlivějším jedincům dělat problémy. Pokud se váš pejsek bojí bouřky, ohňostrojů, není si jistý v cizím prostředí, nebo má strach z hlasitého zvuku, dá se předpokládat, že mu bude dělat ateliér problémy. 

Ano, fotím i štěňata od prvního očkování.

Jak bude potřeba. Počítejte ale tak  1-2 hodiny.

Pokud jste majitel více psů, vezměte si klidně všechny 🙂

Fotografování v ateliéru je pro psa velmi psychicky náročné, proto jsou záměrně zvolené „jen“ dvě barvy pozadí.  Pokud byste přesto chtěli fotky na více barvách, cena za další pozadí je 300,-

Ano, můžete si vybrat. Pošlu vám album s náhledy a vy si vyberete, jaké fotografie budete chtít zaslat. Fotografie vám pošlu ve dvou variantách – menší s vodoznakem pro prezentaci na sociálních sítích a pro web a originální velikost bez vodoznaku.
Fotografie zasílám upravené v elektronické podobě přes TRANSFER ve formátu jpg.
.

Dárkové poukazy je možné zakoupit v tištěné podobě v ateliéru v Kolíně, nebo v elektronické podobě.
Každý poukaz má platnost rok od zakoupení.
V případě propadnutí poukazu se může platnost prodloužit.
Cena prodloužení je 30% za půl roku a 50% za rok z aktuální ceny fotografování od doby propadnutí poukazu.

Kolín

Kmochova 406

Kmochova 406 Parkování je možné u obchodního domu Billa (15,-hod, nebo účtenka z Billy a parkování je zdarma), případně v okolních ulicích. Ulice Pražská je zavřená - do ateliéru se dostanete vrchem přes ulici nám. Republiky.

Ateliér je kousek od vlakové i autobusové zastávky. Z vlakového nádraží je Kmochova neprůchozí (ulice Pražská je rozkopaná) je tedy potřeba to obejít ulicí Sokolská, Úzká a nám. Republiky.

Napište mi